Přeskočit na obsah

VÁŠ REGION
VAŠE TELEVIZE

RADIO ČAS ODHALILO HLAVNÍ HVĚZDU MEGAKONCERTU 2024

Kultura Tiskové zprávy Zpravodajství

Megakoncert Radia Čas

Se zveřejněním hlavní hvězdy letošního Megakoncertu Radia Čas s Cestovní kanceláří Blue Style počkali organizátoři koncertu na pondělí 1. července. Měsíc po oznámení termínu dalšího ročníku tak fanouškům a posluchačům oznámili jméno kapely, která vystoupí v ostravské Ostravar aréně a uzavře tak line-up celého večera. V sobotu 16. listopadu doplní, již oznámené vystupující, hvězdná kapela Kryštof v čele s frontmanem Richardem Krajčem.

Kompletní line-up Megakoncertu Radia Čas: Kryštof, NO NAME, Michal David, Olga Lounová & RAEGO a Adam Ďurica.

Večerem budou provázet Radim Soběslav Bednář a Petra Češková, moderátoři oblíbeného pořadu Radia Čas Dobré ráno, Moravo! Na pódiu se stejně jako každý rok kromě tváří a hlasů rádia vystřídají i gratulanti z kulturní i veřejné sféry.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji v síti TicketLive. Nejlevnější vstupenky na stání lze pořídit již za 299 korun. Místa na sezení se pohybují od 399 do 799 korun.

Megakoncert je tradiční ostravská akce pro celou rodinu. Kromě samotných hudebních vystoupení čeká na návštěvníky také bohatý doprovodný program. Přijďte si užít jedinečnou atmosféru MEGAKONCERTU a pořádně to rozbalit se všemi, se kterými je vám dobře.

Akce je podpořena dotací Moravskoslezského kraje.


Podobné zprávy