Přeskočit na obsah

VÁŠ REGION
VAŠE TELEVIZE

MEGAKONCERT Radia Čas se v listopadu vrátí do Ostravy

Kultura Tiskové zprávy Zpravodajství

Ewa Farna na Megakoncertě Radia Čas

Radio Čas oznámilo datum svého tradičního narozeninového koncertu. Letos na něm oblíbené ostravské rádio oslaví již 26. narozeniny, tentokrát s novým titulárním partnerem. Megakoncert pro všechny bezva lidi s Cestovní kanceláří Blue Style se uskuteční 16. listopadu 2024 v ostravské Ostravar aréně.

Návštěvníci se mohou těšit na hvězdy české a slovenské scény. Vystoupí NO NAME, Michal David, Olga Lounová & RAEGO a Adam Ďurica. Hlavní hvězda koncertu ale stále čeká na své odhalení. S odtajněním hlavního vystupujícího čeká Radio Čas na 1. července.

Celým večerem budou provázet oblíbení moderátoři Radim Soběslav Bednář a Petra Češková z pořadu Dobré ráno, Moravo! Na pódiu se stejně jako každý rok kromě tváří a hlasů Radia Čas vystřídají i gratulanti z kulturní i veřejné sféry.

První vlna vstupenek je k dispozici v předprodeji v síti TicketLive ZDE. Pro sto nejrychlejších kupujících je připravena akční sleva 100 Kč na všechny kategorie vstupeného.

Megakoncert je tradiční ostravská akce pro celou rodinu. Kromě samotných hudebních vystoupení čeká na návštěvníky také bohatý doprovodný program. Přijďte si užít jedinečnou atmosféru MEGAKONCERTU se všemi, se kterými je vám dobře a pořádně to rozbalit.

Akce je podpořena dotací Moravskoslezského kraje.

/TISKOVÁ ZPRÁVA/


Podobné zprávy