Přeskočit na obsah

VÁŠ REGION
VAŠE TELEVIZE

Tradiční Porubská pouť se vrací do Ostravy! Tentokrát ale v nové lokalitě

Kultura Tiskové zprávy Zpravodajství

Porubská pouť

Oblíbená pouť plná zážitků se již tradičně vrací do Poruby. Opět se můžete těšit na celou řadu atrakcí a pořádnou porci zábavy z nabídky společnosti Lunapark Kamenický. Pozor, letos se ale pouť přesouvá na nové místo. Tentokrát ji naleznete prostorách vedle obchodní galerie Shopland v Třebovicích.

Pouť otevře své brány v sobotu 30. března a bude veřejnosti přístupná až do neděle 14. dubna 2024. Návštěvníci se mohou těšit na skvělý výhled, který jim nabídne dominanta celého lunaparku – vyhlídkové kolo o celkové výšce 32 metrů. Kromě obřího kola si mohou zájemci vyzkoušet spoustu pouťových atrakcí, a to jak pro děti, tak i dospělé.

Zvláštní událostí, která doplní letošní Porubskou pouť, bude Jarní jarmark. Ten vyroste v pátek 5. dubna v těsné blízkosti pouťového areálu. Tato novinka v podobě “gastro zóny” plné pečlivě vybraných food trucků nabídne návštěvníkům spoustu dobrého jídla a kvalitního pití. Na své si tak přijdou malí i velcí členové rodiny. Jarní jarmark bude otevřen každý den do neděle 7. dubna už od 11:00 až do 19:00 hodin.

Přijďte si užít vzrušující atrakce na Porubskou pouť a potěšit své chuťové pohárky na Jarním Jarmarku v blízkosti obchodní galerie Shopland v Třebovicích!


Podobné zprávy