Přeskočit na obsah

VÁŠ REGION
VAŠE TELEVIZE

Proběhl devátý ročník srazu Mániček na Lysé hoře

Kultura Tiskové zprávy Zpravodajství

9. sraz Mániček na Lysé hoře

Prvního dubna se Lysá hora proměnila v epicentrum rockového šílenství. Nezapomenutelným zážitkem pro více než 500 nadšených fanoušků Radia Čas Rock se stal výšlap na nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd. Celou akci „okořenil“ živý koncert kapely Bastard.

Průběh už 9. srazu Mániček na Lysé hoře nebyl nic menšího než epický. Každý účastník po výšlapu obdržel certifikát „Oficiální Mánička“, který se stal už tradiční trofejí oslavující zdolání vrcholu. Nedlouho po příchodu posledních horalů začal očekávaný koncert. Kapela Bastard nezklamala a předvedla neuvěřitelné vystoupení, když hrála ne jeden, ale hned dva sety plné energie a nadšení. Bylo to poprvé, co kapela hrála na Lysé hoře a za takovýchto podmínek. Sám frontman kapely Bastard Pavel Škarpa pak dodal: „Hráli jsme na velkých festivalech ale taková atmosféra, jaká byla dnes, to se nedá nahradit. Bylo to fantastický a nabilo mě to na několik let dopředu. Lidi jsou tu skvělí.“ Fanoušci nezůstali jen stát, ale zaplavili prostor kolem, tancovali a povzbuzovali kapelu. Někteří odvážnější dokonce tancovali na stolech.

K devátému ročníku této úžasné události vznikla také píseň, kterou složili Pavel Škarpa s moderátorem Radia Čas Rock Davidem Zbavitelem, který je už teď dostupný k poslechu na YouTube kanále Radia Čas Rock. Příští rok oslavíme desátý ročník této úžasné události a nemůžeme se dočkat, co nám přinese.

Video reportáž je dostupná na YouTube Radia Čas ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=qmdRUyNR5wo&t


Podobné zprávy