Přeskočit na obsah

VÁŠ REGION
VAŠE TELEVIZE

Oslavte Valentýna v Zoo Ostrava!

Kultura Zpravodajství


Hledáte pro svou drahou polovičku netradiční dárek u příležitosti oslav svátku zamilovaných? Můžete ji pozvat následující sobotu do ostravské zoologické zahrady. Zamilované páry mohou využít zvýhodněné vstupné do zoo a zúčastnit se speciální komentované prohlídky zaměřené na partnerské soužití zvířat.

Každý zamilovaný pár, který v sobotu 17. února zavítá do Zoologické zahrady a botanického parku Ostrava, zaplatí vstup pouze za jednu osobu. A samozřejmě se nemusí jednat jen o čerstvě zamilované, ale také páry, které spolu již nějakou dobu žijí… Jen si dovolujeme upozornit, že zvýhodněné vstupné bude platit pro dvojice, které si zakoupí vstupenku v den akce na pokladnách zoo! Za předem nakoupené online vstupenky pro obě osoby nebudeme vracet peníze. Děkujeme za pochopení!

Kromě zvýhodněného vstupu se mohou zájemci tradičně těšit i na speciální komentovanou prohlídku, která bude zaměřená na partnerské soužití zvířat, jejich namlouvací praktiky a sexuální chování. Prohlídka začne v 10:30 hod. u vstupu do zoo, je v ceně vstupného a její předpokládaná délka je okolo dvou hodin.

Během procházky po zoo mohou lidé na řadě míst už také pozorovat výsledky partnerského soužití zvířat – v expozici Na statku jsou k vidění letošní kůzlata, jehňata nebo telátko, v expozici Wanderu první mládě makaka lvího či v Pavilonu evoluce celkem tři mláďata šimpanzů hornoguinejských.


Podobné zprávy