Přeskočit na obsah

VÁŠ REGION
VAŠE TELEVIZE

Ostravské Radio Čas začalo vysílat na Jihlavsku

Business Zpravodajství

Radio Čas

Jedno z nejposlouchanějších rádií na Moravě a ve Slezsku dále rozšiřuje svou působnost. Po spuštění vysílání na Svitavsku v minulém roce, přichází na řadu Jihlavsko. Tradiční stanice s pětadvacetiletou historií tak zacílí od pondělí 11. března i na posluchače na Vysočině.

Playlist Radia Čas je plný hitů světové i československé hudební scény. Osloví tak především posluchače ve věku 20 až 45 let. Velkým lákadlem je letní soutěž o vstupenky na významné akce v Česku i zahraničí s názvem Megaléto a také novinka Poslouchej Radio Čas a vyhraj!, díky které mohou posluchači vyhrát až několik tisíc korun každý den. Nejposlouchanějším pořadem stanice je ranní vysílání s názvem Dobré ráno, Moravo!, kterou uvádí dvojice Radim Soběslav Bednář a Petra Češková. Součástí programu je samozřejmě také pravidelný zpravodajský a dopravní servis ze světa i regionů zpracovaný týmem zkušených redaktorů.

„Těší nás, že můžeme v letošním roce opět rozšířit působnost a přinášet dobrou náladu i za hranice domovské frekvence. Jsme přesvědčeni, že naše programové portfolio osloví nové posluchače i na Vysočině a Radio Čas se stane každodenním partnerem obyvatel v Jihlavě a jejím okolí,“ uvedl generální ředitel Radia Čas, Roman Jeřábek.

Kromě vysílací expanze prochází rádio i dalšími změnami. Proběhla přestavba a modernizace vysílacího studia. Slavnostní premiérové vysílání z nového zázemí čekalo posluchače ve středu 6. března. Blíží se také výrazná vizuální změna v podobě nového loga a sjednocení vizuální identity ve všech oblastech s pokrytím. Celková modernizace usnadní nejen vysílání, ale také komunikaci značky v nových i stávajících regionech.

Nově je možné Radio Čas naladit na těchto frekvencích:

Jihlava (Pávov) – 99,4 FM

Měřín – 94,7 FM

Velká Bíteš (Košíkov) – 101 FM


Podobné zprávy