Příjem TV signáluPříjem TV signálu stanice LTV PLUS

Máte problémy s příjmem signálu stanice LTV PLUS?

Důvodu může být několik. Záleží na tom, jaké jsou podmínky na straně příjmu.

 

Bydlíte v rodinném domě?

Příjem TV signálu máte s největší pravděpodobností zajištěn pomocí klasické individuální antény umístěné na střeše domu, nebo pomocí pokojové antény pro příjem TV signálu. Proto se ujistěte, zda máte tuto anténu natočenou ve směru TV vysílače, jenž vysílá program Local TV PLUS ve Vaší lokalitě. V současné době můžete přijímat signál z vysílače Klimkovice-sanatoria Hýlov, Hrabyně a Malá Morávka – Kopřivná. Tyto vysílače vysílají na 59. kanálu a můžete je naladit pomocí automatického nebo individuálního ladění na Vašem televizoru. Vzhledem k tomu, že oba vysílače vysílají digitální signál, je nutné u starších televizorů používat set top box.

Tip technika: v případě, že jste ve směru mezi dvěma vysílači, je možné v některých případech využít zadní stranu antény pro příjem ze silnějšího vysílače a zepředu tak zajistit příjem vysílače slabšího.

 

Bydlíte v bytovém domě?

Pak pravděpodobně přijímáte TV signál pomocí STA, společné televizní antény. Rozvod signálu je zajištěn přes anténní zesilovač, který je většinou nutné vybavit anténní vložkou pro 59. kanál. Požádejte proto odbornou firmu, která ve Vašem domě zajišťuje tyto služby o úpravu STA pro příjem signálu na 59. kanálu.

V rámci multiplexu LTV budete moci do budoucna sledovat i další TV stanice ve formátu MPEG4 (Slušnej kanál a TV Noe).

V případě zájmu o úpravu STA kontaktujte odbornou firmu:

Telefonické spojení :
Mobil:       777144160
Mobil 2:    777144164
Hlavní e-mail: info@satelity-ostrava.cz
Reklamace: reklamace@satelity-ostrava.cz
Skype: trilobit.ova