O nás


Současná regionální televizní stanice LTV PLUS má za sebou již více než čtvrtstoletí. Její sídlo leží několik kilometrů od Ostravy v městečku Klimkovice. Její hlavní činností je provozování vlastního licencovaného programu LTV PLUS.

Jednotlivé příspěvky jsou k dispozici na webu www.ltv-plus.cz  a Youtube kanálu LTV PLUS.

Informace a aktuality můžete rovněž sledovat na našich FB stránkách LTV PLUS.

LOCAL TV PLUS spol. s r.o. s kanálem LTV PLUS je významným regionálním provozovatelem vlastního zpravodajského programu s lokálně kaleidoskopickým charakterem. Ten doplňují příspěvky z oblasti regionální kultury, sportu a obecně – zdravého životního stylu, bezpečnosti a zdravotnictví. Zejména pohled na svět alternativou je to, co chceme zprostředkovávat divákovi. Proto je našim krédem: Díváme se na svět jinak. Zároveň pozorujeme svět kolem nás pozitivně a s laskavou tváří.

EDUCA TV 9

Na rozdíl od zvyklostí ve velkých televizích je program LTV PLUS většinově týdenní. Výjimkou jsou pořady studia LTV Klimkovice, LTV Příbor a TV NOE. Jednotlivé pořady jsou odděleny minutovými bloky pro komerční a jiná sdělení.

Dávným vysněným cílem naší firmy bylo a je aktivní zapojení studentů středních a vysokých škol do tvorby programu vysílání. Toto v poslední době výrazně naplňujeme a náš tým posiluje téměř desítka studentů.

EDUCA TV 9-web