Přeskočit na obsah

VÁŠ REGION
VAŠE TELEVIZE

V OSTRAVĚ SE CHYSTÁ NEJVĚTŠÍ PARTY LETOŠNÍHO ROKU – MEGAKONCERT RADIA ČAS PRO VŠECHNY BEZVA LIDI

Business Kultura Tiskové zprávy Zpravodajství

Megakoncertr Radia Čas

Radio Čas se po čtyřleté odmlce vrací se svou tradiční narozeninovou oslavou – Megakoncertem pro všechny bezva lidi. V sobotu 25. listopadu 2023 rozezní stěny Ostravar arény vystoupení největších hvězd české hudební scény. Fanoušci se mohou těšit na zlatou slavici Ewu Farnou, písničkáře Tomáše Kluse nebo rappera Kapitána Dema. Nouze nebude samozřejmě ani o kapely. Z nich se do Ostravy vypraví stálice české hudební scény Mig 21 a šumperská skupina O5 a Radeček. Celý narozeninový večer doplní profesionální světelná megashow.

Letošní ročník bude dle pořadatelů opravdu velkolepý. Radio Čas totiž na akci oslaví své 25. výročí na rádiové scéně, navíc po třech nuceně odložených ročnících. Návštěvníci se tak mohou kromě hudebních vystoupení těšit také na řadu zajímavých hostů a bohatý doprovodný program ve stylu velké narozeninové party!

Generální ředitel Mediální skupiny Pohoda a organizátor tradičního Megakoncertu, Roman Jeřábek k tomu mj. uvedl: „Pevně věříme, že zde již konečně dojde k velkolepému návratu k této hudební tradici. Naší ambicí je akci vyprodat do posledního lístku a potkat se tak v jednu chvíli až s dvanácti tisíci fanoušky našeho nejposlouchanějšího rádia.

Na všechny zúčastněné čeká také několik narozeninových překvapení. Jedním z nich, které vám lehce odtajníme, je vystoupení speciálního hudebního projektu July Morning. K oslavám 25. výročí Radia Čas přispěje v pořadí už druhou narozeninovou písní s názvem „Probudí“, která bude mít svou oficiální premiéru ve vysílání Radia Čas v pátek 10. 11. v 7:15. Na Megakoncertu ji pak diváci uslyší v doprovodu smyčcového kvarteta Señoritas. „Píseň doprovází novou podobu Radia Čas a změny, kterými si každý z nás musí občas projít. Je to výzva, napojit se na pramen znovuzrození a vdechnout předcházejícímu nový život. Má to ale smysl, všechno má svůj čas,“ říká člen projektu Radim Pařízek ml.

Všechny vstupenky na akci jsou již beznadějně vyprodány. Jedinou možností, jak se na Megakoncert dostat, je účast v soutěži ve vysílání nebo na Facebooku Radia Čas. Veškeré dostupné informace naleznete na webu www.megakoncert.cz.

Tisková zpráva


Podobné zprávy