Přeskočit na obsah

VÁŠ REGION
VAŠE TELEVIZE

KNIHOVNA VE FRÝDKU-MÍSTKU NABÍZÍ COWORKING

Kultura Zpravodajství

Městská knihovna Frýdek-Místek nabízí ve svých prostorách na Hlavní třídě dvakrát týdně prostor pro sdílená pracovní místa, tzv. coworking. Jsou určena lidem, kteří pracují na volné noze nebo z domova formou home office.

„Jedná se o kvalitní prostředí, které bylo zřízeno v souladu s hlavními myšlenkami coworkingu – spolupráce, komunita, dostupnost, otevřenost. Místnost je vybavena potřebným kancelářským nábytkem tak, aby daný člověk mohl pracovat celý den, má Wi-Fi připojení a klimatizaci. Přístup je bezbariérový, lidé mohou využít také kuchyňku,“ popsal prostor určený pro coworking náměstek primátora pro územní plánování a rozvoj, podnikání, dotace, integrované teritoriální investice, životní prostředí a zemědělství Lukáš Slíva (SPOLU).

Coworkingové centrum je v knihovně v provozu zatím dvakrát týdně, a to v pondělí a pátek od 8 do 17 hodin. Zájemci si místa nemusí rezervovat. Využití prostoru je zpoplatněno. Registrovaní členové hradí 50 Kč, neregistrovaní 100 Kč. Zájemci mohou rovněž využít další služby knihovny, jako je např. kopírování nebo skenování.


Podobné zprávy