Přeskočit na obsah

VÁŠ REGION
VAŠE TELEVIZE

Děti v Kopřivnici si užijí Šťastný pátek

Kultura Sociální služby Zpravodajství

Odpoledne plné zábavy, her, soutěží a tvoření pro děti i dospělé slibuje akce Šťastný pátek, která odstartuje v pátek 17. května ve 14 hodin v areálu Centra Pětka. Součástí budou dny otevřených dveří všech pěti organizací a ukázky vybavení městské i státní policie.

Komunitní centrum Pětka na ulici Francouzské sdružuje celkem pět služeb, a to Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Kamarád, Denní stacionář Kopretina, detašované pracoviště odboru sociálních věcí, Mateřské centrum Klokan a pobočku městské knihovny. Každá z těchto organizací si pro návštěvníky nachystala nějakou aktivitu, takže nuda určitě nebude! Příchozí čekají dovednostní aktivity, rodinný kvíz s odměnou, interaktivní čtení, fotbálek, ping-pong, kulečník a mnoho dalšího. V 15 hodin proběhne parkourový workshop a v 16 hodin bublinková show.

Stejně jako vloni bude připravena také prezentace policie: „Děti se mohou těšit na předvedení techniky, výstroje a výzbroje Městské policie Kopřivnice i Policie České republiky. Budou si moci vyzkoušet neprůstřelnou vestu nebo potěžkat obušek, nahlédnout do policejních vozidel a zeptat se přítomných policistů a strážníků na vše, co je zajímá,“ uvedla Pavla Žáčková z odboru sociálních věcí a zdravotnictví s tím, že vloni měla prezentace u dětských návštěvníků obrovský úspěch.

Akce se uskuteční za každého počasí, vstup na ni bude zdarma.

Předpokládané ukončení bude v 17 hodin.


Podobné zprávy